BİZ KİMİZ?

Kahramanım Sensin, gönülü bir ekibin sanatçılar ile birlikte gerçekleştirdiği çocuk temalı bir iyilik projesidir.

Bundan birkaç sene önce, “şarkılarla çocukların kahramanı olabileceğimiz” fikrinden yola çıkarak ‘Kahramanım Sensin’ projesine başladık. Gönüllü sanatçılar ile birlikte yürüttüğümüz projede; sanatçıların, şarkıların ve ürün alarak destek sağlayan gönüllülerin yardıma ihtiyacı olan çocukların kahramanı olmasını amaçladık.

Projenin temelini attığımız günden itibaren bizimle birlikte olan Göksel, Moğollar, Yeni Türkü ve Vega’nın yanı sıra, 2017’de şarkılarıyla projemize dahil olan Cem Karaca, Mabel Matiz, Hayko Cepkin, Gökhan Türkmen ve Can Bonomo’nun bugüne dek seslendirdiği şarkılarından küçük notları tasarlayarak günlük hayatımızda kullandığımız objelere uyarlıyoruz. İnternet sitemiz kahramanimsensin.com üzerinden satışa çıkardığımız ürünlerle, gönüllülerin desteğini alarak her geçen gün bir çocuğa daha umut olmaya devam ediyoruz. Yakın zamanda aramıza katılacak yeni gönüllü sanatçıların da şarkılarıyla projemizin daha fazla gönüllüye ulaşmasını amaçlıyoruz.

İlk olarak ‘Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’ (Koruncuk) ile çalıştığımız projede, satışlarımızdan elde ettiğimiz kar ile Bolluca Çocuk Köyü’ne, korunma ihtiyacında olan çocukların günlük hayatlarını kolaylaştıracak yenilikler yaptırdık. ‘Kahramanım Sensin’ olarak, önümüzdeki süreçte KAÇUV, DİYAÇEV, AÇEV, İhtiyaç Haritası gibi farklı çocuk vakıf ve projelerini de dahil ederek daha çok çocuğa ulaşmayı planlıyoruz.

Proje destekçilerimiz;

Göksel, Yeni Türkü, Moğollar, Vega, Cem Karaca, Hayko Cepkin, Mabel Matiz, Can Bonomo, Gökhan Türkmen

 

Satın aldığın ürünlerin fotoğraflarını #kahramanimsensin hashtagi ile sosyal medyada paylaş, sayfamızda yer verelim :) Kapat

X