TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişiniz onaylandıktan sonraki 7 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese teslim edilir.

Olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde, alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Bu durum size bildirilecektir.

Siparişinizi verdikten hemen sonra takip süreci başlayacaktır. Yapım aşamalarında ve kargoya verildiğinde siparişinizi takip etmek için Sipariş Takibi bölümünde ilgili siparişinizle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Ürün hasarlı ise kargo görevlisine tutanak tutturulmalı ve ürün teslim alınmamalıdır. Geri gönderilmelidir. Ürünün hasarlı olması durumunda web sitemizdeki iletişim bölümünden bize yazarsanız yenisi ile değiştirilmesi için size yardımcı olacağız.

Teslim alınan ürünün hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimden sonra ürünün özenle korunması alıcıya aittir. Teslim alındıktan sonra tespit edilen, oluşan hasarların sorumluluğu duslerindeozgurdunya.com’a ait değildir.

Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

Sipariş verdikten sonra teslimat adresi değiştirilememektedir.

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte iade formunu eksiksiz doldurarak sipariş numaranızla birlikte Yurtiçi kargo ile aşağıda belirtilen adresimize karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Sipariş numarası formda belirtilmeyen kargoların iade işlemleri başlatılamamaktadır. Kargo ücreti kahramanimsensin.com tarafından ödenecektir.

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Aras Kargo’ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

İade adresimiz: PAPRİKA AKIL-FİKİR ATÖLYESİ Zaimağa cad. No:41/B Yeşilyurt Karabağlar – İzmir

X