SSS

ÜYELİK

* Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Üye olmadan sepetinize seçtiğiniz ürünleri atabilirsiniz ama sepetinizdeki ürünleri satın almak için üye olmanız gerekmektedir.

ALIŞVERİŞ

* Kahramanimsensin.com’dan nasıl alışveriş yapabilirim?

Kahramanimsensin.com üyeliğinizi oluşturduktan veya üye girişinizi yaptıktan sonra hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri, adet ve diğer seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilirsiniz.

* Türkiye’nin her yerinden alışveriş yapabilir miyim?

Türkiye’nin her yerinden Kahramanimsensin.com’u ziyaret edip seçtiğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz.

* Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Kahramanimsensin.com’da belirtilen ürün fiyatlarına KDV dahildir.

ÖDEME

* Ödemeyi nasıl yapacağım? Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Kredi Kartı ile Ödeme

  • Kredi kartıyla ödeme yapmak isterseniz, Ödeme ekranına geldiğinizde bu seçeneği işaretleyiniz. Kredi kartı bilgilerinizi kartın üzerine bulunduğu haliyle ilgili alanlara yazınız.

Havale/EFT Ödeme

  • Ödemenizi kendi banka hesabınızdan havale/EFT yoluyla da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Havale/EFT işleminizi gerçekleştirirken, açıklama bölümüne sipariş numaranızı mutlaka belirtmenizi önemle rica ederiz.
  • Havale/EFT ödemeniz gerçekleştiğinde yetkililerimiz siparişinizi işleme alacaktır.
  • Siparişinizi verdikten sonraki 2 iş gününü kapsayan dönemde havale/EFT ulaşmayan siparişler otomatikman iptal edilir. İşlem açıklamasında Sipariş Numarası bulunmayan ödemelerin onayı gerçekleştirilememektedir.

* Ödemeyi ürünleri teslim alırken kapıda yapabilir miyim?

Siparişinizin onaylanması ve kargo firması tarafından işleme alınması için siparişinizle ilgili ödemenin tahsil edilmiş olması gerekmektedir.

GÜVENLİK

* Kişisel bilgilerim güvende mi?

Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında verdiğiniz kimlik bilgileriniz hiçbir kişi ve kuruluşla paylaşılmamakta ve gizli tutulmaktadır.

SiPARİŞ TAKİBİ

Siparişimin durumunu öğrenebilir miyim?

Siparişlerim bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilir, siparişinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz.

DEĞİŞİM, İADE VE SiPARİŞ İPTALİ

DEĞİŞİM / İADE İŞLEMLERİ

  • kahramanimsensin.com’dan satın almış olduğum bir ürünü nasıl değiştirebilirim?
  1. Satın almış olduğunuz üründe renk/beden değişikliği yapmak istiyorsanız…
Kahramanimsensin.com’dan satın almış olduğunuz ürünleri; ürünün ambalajı açılmamış ve ürün kullanılmamış / tadilat görmemiş ise 30 gün içinde ilgili fatura ile başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.
İletişim kısmında yer alan mail adresimizden bize ulaşarak talebinizi oluşturabilirsiniz. Talebiniz onaylandığında adresinize kargo yönlendirilecek ve ürün sizden teslim alınacaktır. Lütfen ürünle beraber faturasını teslim etmeyi unutmayınız. Değişim taleplerinde kargo bedeli alıcıya aittir. Üründe üretim kaynaklı bir hata olduğu tespit edilmesi durumunda kargo ücreti müşteriye iade edilecektir. Ürün Duslerindeozgurdunya.com’a ulaştığında değişim talebiniz değerlendirilecek ve en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.
Değişim talebiniz onaylandığında, yeni ürününüz adresinize kargo ile ulaştırılacaktır.Yeni ürün gönderiminde oluşan kargo bedeli Kahramanimsensin.com’a aittir.
Değişim talebiniz onaylanmadığı takdirde tarafınıza bilgilendirme yapılacak ve ürün adresinize karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

 

TESLİMAT

  • Satın aldığım ürünü teslim alırken kargo ücreti ödeyecek miyim?
  • Satın aldığınız ürüne ilişkin kargo bedeli sipariş tutarına ilave edilir. Siparişiniz adresinize ulşatığında kargo yetkilisine kesinlikle ödeme yapmayınız.
  • * Türkiye’nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?

Kahramanimsensin.com’dan satın almış olduğunuz ürünler Türkiye’nin her yerine adresinize teslim edilir.

X